Центр технологічних ініціатив

Технологічна підготовка виробництва

Наше підприємство надає послуги з технологічної підготовки виробництва на токарних верстатах з ЧПК, обробних центрах і багатоцільових верстатах. Більш ніж п'ятирічний досвід експлуатації верстатів GILDENMEISTER, EMCO, HARDINGE, FADAL та інших дозволяє нам впроваджувати в найкоротші терміни високопродуктивні технологічні процеси для найскладніших деталей, у тому числі і тих, для яких необхідна 4-х та 5-ти координатна обробка. Наявність широкого спектру металорізальних верстатів дозволяє виконати роботи з відпрацювання технологічних процесів безпосередньо на нашій виробничій базі, істотно скорочуючи терміни і вартість робіт. 
 
У наших традиціях глибокі експериментальні дослідження та вибір оптимальних режимів різання, інструментальних матеріалів, стружколамачів, форми пластин у тих випадках, коли рекомендації виробників інструментів не дозволяють досягти успіху. Такий підхід забезпечується високою кваліфікацією персоналу, до складу якого входять кандидати та доктори технічних наук в області металообробки.
Ми не обмежуємося стандартним технологічним оснащенням для реалізації технологічних процесів, оскільки маємо можливість спроектувати, виготовити і випробувати нестандартні інструмент і пристрої.
 
Десятирічний досвід програмування верстатів з ЧПК зі стійками WL4M, FANUC, SINIMERIC, HEIDENHEIN дозволяє нам швидко і якісно розробляти керуючі програми для найсучасніших верстатів, у тому числі багатоцільових обробних центрів, одно і багатошпиндельних токарних верстатів з приводним інструментом і B-віссю, 4 - х і 5-ти осьової обробки на фрезерних обробних центрах.
 
Ми часто застосовуємо макропрограмування, що дозволяє створювати ефективні програми для обробки унікальних деталей, для яких не передбачено стандартних циклів, а застосування CAM систем не дає бажаного результату.
 
Деякі успішні проекти:
 
1. Високопродуктивна технологія обробки круглої різьби.
2. Технологія точіння і відрізання циліндрів з кобальтового сплаву.
3. Технологія токарної обробки відливок з високохромистого вибіленого чавуну.
4. Технологія обробки лопаток компресора.
5. Технологія високопродуктивної обробки направляючих апаратів насосів.
6. Технологія фрезерування різьби М110 в корпусах з нержавіючої сталі.