Центр технологічних ініціатив

Про компанію

Ми раді, що Ви відвідали наш сайт. Сподіваємося, що тут Ви знайдете потрібну Вам інформацію. Будемо раді допомогти в розвитку Вашого бізнесу!

 
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ - ЦЕ ПОШУК ІНДИВІДУАЛЬНОГО РІШЕННЯ, СПРЯМОВАНОГО НА ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ ЗАМОВНИКА НАЙЕФЕКТИВНІШИМ СПОСОБОМ
 
Підприємство створене в 2011р. командою однодумців, що підтримують високий рівень новаторського та інтелектуального потенціалу. Розробки виконують фахівці високої кваліфікації, в тому числі кандидати та доктори технічних наук в області процесів механічної обробки, верстатів та інструментів, технології машинобудування та промислової електроніки. Великий практичний досвід наших фахівців дозволяє вирішувати складні виробничі завдання, що вимагають нестандартних рішень і глибоких фундаментальних знань. Ми пишаємося тим, що наші фахівці прагнуть підвищити свою кваліфікацію, відвідуючи конференції, виставки, навчальні семінари та спеціальні курси за кожної слушної нагоди не тільки в Україні, а й за кордоном.
 
Ми прагнемо бути ініціаторами впровадження науково-технічного прогресу в машинобудівну галузь України, підвищення наукоємності галузі, модернізації вітчизняного парку металорізального обладнання.
Наша діяльність спрямована на поширення на вітчизняних підприємствах прогресивних технологій, розроблених з використанням останніх досягнень науки, забезпечення машинобудівних підприємств сучасними верстатами і оснащенням, в тому числі іноземного виробництва, впровадження інноваційних технологій, автоматизацію виробництва. 
 
Ми пропонуємо замовникам індивідуальний підхід, максимальну реалізацію запитів замовника, розширення потенційних можливостей. Знання технічної англійської мови дозволяє нашим фахівцям найбільш ефективно і кваліфіковано використовувати обладнання, виготовлене за кордоном.
 
Постійними партнерами ТОВ «ЦТІ» є такі підприємства України, як ПрАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина"  ТОВ «Сумська насосна техніка», ТОВ "НВП "Насостехкомплект", ТОВ "Руслан-комплект", ПП "Профмаш" та інші
 
Основними напрямками діяльності підприємства є:
Banner
Banner