Центр технологічних ініціатив

Про компанію

Ми раді, що Ви відвідали наш сайт. Сподіваємося, що тут Ви знайдете потрібну Вам інформацію. Будемо раді допомогти в розвитку Вашого бізнесу!
 
НАША ДІЯЛЬНІСТЬ - ЦЕ ПОШУК ІНДИВІДУАЛЬНОГО РІШЕННЯ, СПРЯМОВАНОГО НА ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ ЗАМОВНИКА НАЙЕФЕКТИВНІШИМ СПОСОБОМ
 
Підприємство створене в 2011р. командою однодумців, підтримуючих високий рівень новаторського та інтелектуального потенціалу. Розробки виконують фахівці високої кваліфікації, в тому числі кандидати та доктори технічних наук в області процесів механічної обробки, верстатів та інструментів, технології машинобудування та промислової електроніки. Великий практичний досвід наших фахівців дозволяє вирішувати складні виробничі завдання, що вимагають нестандартних рішень і глибоких фундаментальних знань. Ми пишаємося тим, що наші фахівці прагнуть підвищити свою кваліфікацію, відвідуючи конференції, виставки, навчальні семінари та спеціальні курси при кожній слушній нагоді не тільки в Україні, а й закордоном.
 
Ми прагнемо бути ініціаторами впровадження науково-технічного прогресу в машинобудівну галузь України, підвищення наукоємності галузі, модернізації вітчизняного парку металорізального обладнання.
Наша діяльність спрямована на поширення на вітчизняних підприємствах прогресивних технологій, розроблених з використанням останніх досягнень науки, забезпечення машинобудівних підприємств сучасними верстатами і оснащенням, в тому числі іноземного виробництва, впровадження інноваційних технологій, сучасних методів розрахунку і моделювання виробничих процесів і поведінки конструкцій. 
 
Ми пропонуємо замовникам індивідуальний підхід, максимальну реалізацію запитів замовника, розширення потенційних можливостей. Знання технічної англійської мови дозволяє нашим фахівцям найбільш ефективно і кваліфіковано використовувати обладнання, виготовлене закордоном.
 
Постійними партнерами ТОВ «ЦТІ» стали ряд успішних підприємств України, таких як ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ТОВ «Мелітопольский завод турбокомпресорів», ТОВ «Сумська насосна техніка», ТОВ «Насостехкомплект», ТОВ «Тростянецький машинобудівний завод»
 
В області науково-дослідних робіт підприємство тісно співпрацює з Сумським державним університетом, Інститутом надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАН України, Інститутом металорізальних вестатів університету Штутгарта (Німеччина) та іншими науково-дослідними організаціями.
 
Нашими надійними торговельними партнерами є Glaub Werkzeugmaschinen GmbH (Німеччина) і CNCROTARY.COM
 
Основними напрямками діяльності підприємства є: