Центр Технологічних Ініціатив

поставка, виробництво, модернізація, ремонт верстатів

автоматизація виробництва             

Про компанію

Колектив ЦТІ – команда молода, але з великим досвідом. І ми пишаємося цим.

Історія підприємства розпочалася близько 20 років тому на базі лабораторії нетрадиційних технологій обробки матеріалів кафедри технології машинобудування, верстатів та інструментів Сумського державного університету. Першим напрямком діяльності було впровадження технологій обробки на верстатах з ЧПУ. Ми модернізували обладнання лабораторії сучасними на той час системами ЧПУ WL4M, реалізовували проекти з впровадження твердосплавного інструменту з механічним кріпленням пластин на підприємствах Сумської області на верстатах з ЧПУ, розробляли та впроваджували технології обробки деталей з важкооброблюваних матеріалів. Нами знайдено рішення кілька десятків нестандартних завдань для різних підприємств, в тому числі ВАТ «Сумське НВО ім. Фрунзе», АТ «Сумський завод «Насосенергомаш», ТОВ «ТРІЗ» ЛТД, КП «ШКЗ «Імпульс», ТОВ «НВФ «Грейс-Інжиніринг» та інші. Активно залучаючи студентів різних спеціальностей, ми підготували більше сотні висококласних фахівців, які проявили себе кваліфікованими конструкторами, технологами-програмістами верстатів з ЧПУ, операторами верстатів з ЧПУ.

У 2011 році ми сформувалися як окреме підприємство і сконцентрувалися на постачанні технологій «під ключ», включаючи підбір і постачання устаткування, пуско-налагодження обладнання, оснащення інструментом, розроблення технологічного процесу, навчання операторів, технологів, фахівців ремонтної служби.

Розуміючи, що нерідко керівники підприємств не усвідомлюють усіх переваг  використання обладнання з ЧПУ, ми сконцентрувалися на поставках металообробного обладнання, що було у використанні, як обладнання «першої проби». Нами успішно реалізовані такі проекти для підприємств: ТОВ «Сумська насосна техніка», ТОВ «Укрнафтозапчастина», ТОВ «МЗТК», ТОВ «ТАРА», ТОВ «Руслан-Комплект», ПрАТ «РЗТ», ПП «Магістр», ТОВ «НВП «Насоспромсервіс», ТОВ «НВФ «Грейс-Інжиніринг», ТОВ «Машдеталь» та інші. Однією зі складових успішності цих проектів є організація і розвиток на ЦТІ сервісної та ремонтної служби, яка забезпечує підтримку працездатності б/в обладнання в процесі експлуатації.

Для замовників, що бажають підвищити якісні характеристики наявного в них обладнання, ми виконуємо модернізацію б/в обладнання, яка передбачає оновлення електронної та електричної систем управління, в т.ч. заміну системи ЧПУ на нову, сучасну.

Після 2014 року на ринку праці в Україні істотного скоротилася пропозиція операторів верстатів з ЧПУ. У зв'язку з цим набули актуальності автоматизація виробництва, впровадження у виробничі процеси роботів, і наше підприємство розпочало розвиток цього напрямку. З 2016 ми впровадили більше 20 роботизованих ділянок для автоматизації завантаження/вивантаження деталей у верстати з ЧПУ та операцій із зварювання. В тому числі, з 2019 року успішно працюють на ПП «Профмаш», м. Мелітополь, 4 зварювальних верстата для збирання гідроциліндрів, що розроблені та виготовлені нашими фахівцями.

Крім того, ми продовжуємо діяльність з навчання операторів верстатів з ЧПУ, акцентуючи увагу на розвитку практичних навичок роботи на металообробних верстатах з ЧПУ.

Ми працюємо,

            ми розвиваємося,

                           ми шукаємо та знаходимо індивідуальні рішення для наших клієнтів. 

 

Основними напрямками діяльності підприємства є:

Banner
Banner
Banner
Ми співпрацюємо з навчальними закладами
Banner